Basketbol Forum|NBA TR
Lig Çok Zorlu 2cz3a8g

Türkiye'nin En büyük NBA Forumunu Görmek için üye ol.
Basketbol Forum|NBA TR
Lig Çok Zorlu 2cz3a8g

Türkiye'nin En büyük NBA Forumunu Görmek için üye ol.
Basketbol Forum|NBA TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basketbol Forum|NBA TR

Türkiye'nin en büyük basketbol forumu açıldı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sitenin tamamını görebilmek için üye olunuz !

Lig Çok Zorlu

2 posters
YazarMesaj
Boston Celtics
Üye
Üye
Boston Celtics

Lig Çok Zorlu Empty
MesajKonu: Lig Çok Zorlu   Lig Çok Zorlu Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 3:31 pm

Pınar Karşıyaka’nın tecrübeli oyuncusu Omar Sneed, Beko Basketbol Ligi’nin mücadele ettiği ligler içinde en zorlulardan bir tanesi olduğunu belirtti.

Sneed yaptığı açıklamada, Galatasaray Cafe Crown maçında ligdeki ilk galibiyetlerini aldıklarını, ligin en iyi takımlarından biri karşısında aldıkları bu sonucun çok önemli olduğunu kaydetti. Takımda kenardan gelen oyuncuların önemli süreler aldığına dikkati çeken Sneed, şöyle devam etti:

“Bizim son periyodu, oyunun sonunu oynayamamak gibi bir sıkıntımız vardı. Ancak dünkü maçta bu işin üstesinden geldik. Maçın sonunda da iyi oynadık. İyi bir koçumuz, güçlü bir oyuncu kadrosunun yanı sıra iyi bir yönetimimiz var. Gün be gün ilerlemek istiyoruz. Beko Basketbol ligi, mücadele ettiğim ligler içinde en zorlulardan bir tanesi. Ligde çok tecrübeli oyuncuların yanı sıra, genç oyuncuların da mücadelesi çok keyif verici. Türkiye’ye geldiğimden beri gözlemlediğim şey genç oyuncuların daha önce benim yaptığım gibi çok çalışarak bir yere gelmeye çalışması. O yüzden hak ettikleri yerlere ulaşacaklarına inanıyorum. Ligin sonuna doğru çok daha güzel, çok daha keyifli bir lig izleyeceğiz.”

Pınar Karşıyaka taraftarına da çok teşekkür eden Sneed, “Bugüne kadar oynadığım takımlardaki taraftarların çok iyi olduğunu düşünüyordum, ama dünkü maçla kafamda birçok şey değişti. Taraftarımızın desteğiyle rakibe karşı 6 kişi oynuyormuşuz gibi geliyor” dedi.

Ligde Tofaş ve Galatasaray Cafe Crown maçlarında forma giyen Sneed, 7 sayı 3,5 ribaund ve 1,5 asist ortalamalarıyla mücadele etti.
Game Hunter
Üye
Üye
Game Hunter

Lig Çok Zorlu Empty
MesajKonu: Geri: Lig Çok Zorlu   Lig Çok Zorlu Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:53 pm

Doğru söylüyor,bu sene lig iyi ama KSK'ye güveniyorum.

Lig Çok Zorlu
1 sayfadaki 1 sayfası